Evlere Paketleme İşleri

Deniz Tuzu Paketleme İşi

Evde Deniz Tuzu Paketleme işi, yapılması çok kolay ve pratik bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlere gönderilen paketleme işleri arasında, hiç bir tecrübe ve bilgi istenmeden kolaylıkla yapabileceğiniz Deniz Tuzu Paketleme işi ile sizde ek gelir elde edebilir, kendinize evinizde yapabileceğiniz bir iş bulabilirsiniz.

Öncelikle deniz tuzu nedir? bu konuda bilmeyenler için kısa bir açıklama yapalım. Deniz tuzu; insan sağlığı için oldukça faydalı olan, içerisinde seksenden fazla mineral içeren günlük hayatta özellikle sofralarımızda kaya tuzu yerine kullanabileceğimiz en sağlıklı ve en yararlı bir tuz çeşididir. Bir çok insanın kullanmakta olduğu kaya tuzunun vücuda verdiği zarar sonrası yapılan araştırmalar ile bulunan ve zararın aksine bir çok faydasının olduğu kanıtlanan deniz tuzu, günümüzde bir çok evde ve mutfaklarda raftaki yerini çoktan almış durumda. Halk tarafından son yıllarda fazlaca bir talep olması deniz tuzunun da satış oranlarını arttırmıştır. Bu nedenle deniz tuzu başta bir çok aktar ve marketler olmak üzere bir çok yerde satışa sunulmaktadır. Fiyat uygunluğu ve gerekli olan talebin karşılanması amacıyla, bir çok firma ambalajlama kriterine fazla önem göstermemekte ve bunun yerine fiyatı uygun tutmaktadır. Bu sebeple yapılacak paketleme işleri evlere gönderilmekte ve firmalar bu şekilde maliyetlerini yarı yarıya düşürmektedir.

Evde Deniz Tuzu Paketleme Nasıl Yapılır?

Paketleme işlemleri çok basit ve pratiktir. 50 kilogramlık çuvallar ile sizlere gönderilecek ürünleri istenen gramajlarda tartarak yine şeffaf poşetlere konularak paket ağzı üç yerden zımbalanarak kapatılacaktır. Paketleme işi bu şekilde bitirildiğinde yine ambalaj üzerine firma bilgileri içeren yapışkan etiket basılacaktır. Paketleme işi esnasında dikkat etmeniz gereken iki önemli kriter bulunmaktadır. Bunlarda ilki gramaj oranı kesinlikle düşük olmayacaktır ve yapıştırılan etiket simetrik bir şekilde yapıştırılacaktır. Bunların dışında Deniz Tuzu Paketleme işi herkesin yapabileceği kolaylıkta bir iştir.

Türkiye geneli bir çok Şehir’e firmaya gelen siparişler doğrultusunda gönderilecek bu iş imkanı için başvurunuzu yaparken şehir belirtmeyi unutmayınız. Yapılacak paketleme işinde firma tarafından belirtilen fiyatlama ise 100 adet ürün için 40 TL olarak belirtilmektedir. 1 saatinizi bile almayacak bu işlemde verilen fiyat gerçekten çok uygundur. Gönderimler en az 1000 paketleme için yapılacak olup, paket gramajları genellikle 500 ve 1000 gr olarak yapılmaktadır. Başvurularınızı altta yer alan başvuru formundan ve Ayrıca basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine yapabilirsiniz.

132 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız

 • Merhaba adım özlem iki çocuğum var Ankara / Akyurt’a yaşıyorum annem ve kardeşimle evde çalışmak istiyoruz aldığımız işi zamanında yetiştirebileceğimize inanıyoruz. Geri dönerseniz sevinirim.

 • İstanbul sancaktepe de oturuyorum.Grup halinde paketleme yapmak istiyorum.Daha öncede siteniz sayesinde ek iş yaptım.

 • Antalya merkezde ikamet ediyoruz iki kişiyiz temiz itinali bir şekilde paketler vaktinde teslim ederiz geri dönüş bekliyoruz

 • çocuk gelişim mezunuyum bu işlere elim fazlasıyla yatkın ve işe ihtiyacım var yapabileceğimi düşünüyorum. bana dönerseniz cok mutlu olurum.
  AYDIN\SÖKE

 • evde iki kişiyiz. ankara etimesgut eryaman. 1 gece çalışıyorum, 2 gece izinliyim. izinli olduğum her günde 15 saatimi bu işe ayırabilirim.

 • istanbul ümraniyede fatih sultan mehmet mahallesinde yaşıyorum. 38 yaşındayım .evde deniz tuzu paketleme işi yapmak istiyorum evde 5 kişiyiz.geri dönüş yapmanızı beklerım

 • merhabalar çorluda ikamet ediyorum. Evde ek iş arıyorum . 2 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim iyi günlerr :))

 • merhaba her türlü paketleme ve temizleme işi yapabilirim. dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. samsun atakumda oturuyorum.

 • Merhaba İstanbul-Ümraniye de ikamet ediyorum.32 yaşındayım ev hanımıyım.Evde deniz tuzu paketleme işine talibim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 • Merhaba İstanbul Ataşehir’de ikamet etmekteyim. İki kişi olarak bu işi yapmayı planlıyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

 • İstanbuldan iki kişiyiz bu işe çok ihtiyacımız var işinizi zamanında teslim edebiliriz geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 • Merhaba, Karabük’te ikamet ediyorum. Okul masraflarımı karşılamak için işe ihtiyacım var ama okul sebebi ile part time çalışamıyorum. Bu yüzden akşamları müsait olacağımdan ek iş arıyorum. Çocuk Gelişimi Bölümünde okuduğumdan elim yatkındır.

 • iyi günler iki kişiyiz deniz tuzu paketleme işini yapmak istiyoruz geri dönüşünüzü bekliyoruz .