Evlere Paketleme İşleri

Eldiven Paketleme İşi Yapın

Eldiven Paketleme İşi aslında bir çok sektörde kullanılmakta olan steril eldivenlerin bir çift olacak şekilde paketlenmesi ve hazır pakette bulunan ürünlere, türkçe açıklama barkodu yapıştırarak istenilen adet miktarına göre kutulara yerleştirme sonucu yapılmaktadır. Paketleme işi için Ürünler ithalatçı firma tarafından sizlere ağzı kapalı bir şekilde gönderilecektir ve eldivenler steril olduğundan sizin bu ürünlere temasınız olmayacaktır.

Eldiven Paketleme Nasıl Yapılır?

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi hastaneler başta olmak üzere bir çok sektörde kullanılmakta olan steril eldivenler, yurt dışından ithalatçı firma aracılığı ile Ülkemize getirilmektedir. Fakat ürünlerin üretimi yurtdışı olduğundan ürün üzerinde türkçe açıklama yer almamaktadır. Bu nedenle Eldiven Paketleme İşi alan kişilerin öncelikli olarak yapacağı ilk işlem, Türkçe açıklama için hazırlanan yapışkan stickerların ürün üzerine belirtildiği gibi yapıştırılmasıdır. Bu işlemi yaptıktan sonra yine sizlere ürünlerle beraber gönderilen 10 ve 25 adetlik karton kutulara bu ürünleri yerleştireceksiniz. Karton kutu ithalatçı firma tarafından yaptırıldığı için kutulara ekstra bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. İstenildiği gibi ürünleri kutuladıktan sonra geriye kalan tek işlem ürün kutuları ezilmeyecek bir şekilde kolilere düzgün bir şekilde yerleştirmektir.

Oldukça basit ve yapılması çok kolay olan Eldiven Paketleme İşi için tek yapmanız sayfa altından başvurunuzu yaşadığınız ili belirtecek şekilde yapmaktır. Ürünler firma tarafından uygun illerde bulunan kişilere gönderilecek olup, il kısıtlaması bulunmamaktadır. Ayrıca başvurularınızı asil.ihracaat@gmail.com mail adresine gönderebilirsiniz.

213 Başvurular

1 3 4 5
Başvuru Yapmak için Tıklayınız

  • 6 kisilik gurubuz izmit kocaeli de ikametgah ediyoruz paketleme isi yapabiliriz sizden haber bekliyoruz

  • Malatya da yaşıyorum 3 kişiyiz haftalık ve günlük iş alımı yapabiliriz çok ihtiyacım var tek kişilik işlerde olur rica ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim ne paketlenecekse yaparız farketmez paketleme işi olsun hatta iş olsun yeter

  • Merhaba.23 yaşindayım.Eskisehirde ikamet ediyorum.Evde eldiven paketleme işini yapmak istiyorum.İhtiyacım var.2 kişiyiz.Annem ve ben birlikte çalışmak istiyoruz.

  • Merhaba üniversiteden yeni mezun oldum. Ek işe ihtiyacım var. İstanbul Başakşehirde oturuyorum. Bağcılar ve Bakırköyden de teslim alabilirim iş olursa. 3 kişilik bir ekip kurabilirim. İhtiyacınız olursa eldiven paketleme işinize talibim. İyi günler dilerim.

  • Meraba
    Ben fatma AYDİN EFELER de yasıyorum evde ek iş yapmak istiyorum elim yatkındır bu konu da yardımcı olurmusunuz.

  • Merhaba evde iş yapmak istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum mümkünse geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Merhaba bu iş için 15 18 kişilik bir grup arkadaşlarIM var yerimiz muşair ist pendikte ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim