Evlere Paketleme İşleri

Evde Anahtarlık Toplayın ve Paketleyin

Evimizde, Arabamız da ve daha bir çok yerde kullandığımız anahtarlıklar aslında her insanın ilgi alanına girmektedir. Farklı tasarım ve türlerde ilgi çekmek amacıyla yapılan anahtarlıklar, firmaların yıl kutlamaları veya yılbaşı için dağıtılan eşantiyon diye tabir ettiğimiz bir şekilde bizlere ulaşmaktadır. Duygusal anlamda değer verdiğimiz anahtarlık ile şimdi para kazanma sırası sizde. Evde Anahtarlık Toplama ve Paketleme işi herkes tarafından kolayca yapılacak bir iş işlemdir. Firmanın size teslim edeceği ürünler ile yapacağınız anahtarlık başına 0,50 Kuruş kazanç elde edebilir, bu sayede tek bir seferde 500 ile 750 TL arasında bir ek kazanç sahibi olabilirsiniz.

Anahtarlık Toplama ve Paketleme işi Nasıl Yapılır?

Anahtarlık toplama ve paketleme işi aslında bir kaç basit adımdan oluşan ve herkesin kolay bir şekilde yapacağı bir işlemdir. Yazımızın üst bölümünde yer alan görsel üzerindeki resimde belirtilen plastik veya kauçuk malzemeden oluşan parçaların anahtarlık mandalı ve zinciri eklenerek elde edilmesidir. Yapılacak işlem öncelikle plastik malzeme üzerinde kalan kalıntıları maket bıçağı ile temizlemek ve akabinde ise zincir ve anahtarlık mandalını eklemektir. İşlem bu kadar basit olmakla beraber biten ürünlerin paketlenmesi için verilen ağzı yapışkanlı şeffaf poşete koymanız ile işlem tamamlanacaktır. Tek başınıza yada ailenizle yapacağınız bu işlem oldukça kolay ve zaman açısından da oldukça pratik bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evlere paketleme işleri ve ürün toplama işlerini sürekli güncelleyerek sizlerle buluşturan sitemizden yeni bir iş seçeneği daha sizler için sunulmaktadır. Ek iş arayanlar, İş olsun evimde çalışarak yapayım diyen herkes için oldukça cazip iş fikirleri ve firmalar tarafından sunulmakta olan iş imkanları sizlerle paylaşılmaya devam edecektir. Sizde bu fırsatları kaçırmak istemiyorsanız başvurunuzu yaşadığınız yer bilgilerini paylaşarak yapmanız gereklidir. Yapacağınız her başvuru sizler için yeni bir iş imkanı olduğunu unutmayınız.

Başvurularınızı basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine  gönderebilir, sayfada bulunan başvuru alanından yapabilirsiniz.

535 Başvurular

1 9 10 11
Başvuru Yapmak için Tıklayınız

 • Evde Anahtarlık toplama ve paketleme işi talep ediyorum 3 öğrenci olarak yapacağız istanbul/küçükçekmece

 • 4çocuk annesi Ev hanımıyım ve çocukların egitimi için ek gelire ihtiyacim var anahtarlık nikah şekeri türü paketleme işine ihtiyacım var gebze Kocaelinde ysşıyorum daha önce el sanatları ile ilgili tadarımlar yapıyordum işleri zamanında teslim ederim iletişime geçerseniz sevinirim

 • İstanbul Küçükçekmece’de oturuyorum. 3 kişiyiz, paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 • Çekmeköy İstanbul
  her çeşit paketleme ve ambalaj işini titizlikle ve hızlı bie şekilde yaparız.

 • Iyigunler antalya dosemealtinda ikamet ediyorum 26yasindayim ev hanimiyim taki yapimi deneyimim var paketleme yaptim daha once annem emekli takitasarim ogretmeni evde annemle birlikte paketleme yapmak istiyorum bu ise ihtiyacim var geri donus yaparsanz sevinirim

 • Evde anahtarlık ve paketleme ışını talep ediyorum şuan açıl paraya işe ihtiyacım var zor durumdayım İstanbul da ikamet edıyorum

 • Merhaba istanbul beylikduzunde oturuyorum kucuk cocugum var ve evden cikamiyorum ve ek ise ihtiyacim var donusunuzu bekliyorum

 • Merhaba,
  İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum.
  Evdeki boş zamanlarımı değerlendirmek adına bu işi yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 • El becerisine sahibim.Ev hanımıyım.Kırklareli/Lüleburgaz’da oturuyorum.İşi hızlı ve titiz bir şekilde yapacağımdan emin olabilirsiniz.Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 • Ankara keçiören de oturuyorum anahtarlık toplama ve paketleme işini hızlı ve özenli yapabilirim. El becerim çok iyidir. Titiz çalışırım zamanında teslim ederim. Iş e gerçekten çok ihtiyacım var lütfen beni arayin .

 • Ankarada tunalıya bir sokak mesafede ikamet ediyoruz.Telefonda şartları görüşerek iletişime geçersek sevinirim iyi çalışmalar.

 • İstanbul Maltepede oturuyoruz 5 kız öğrenciyiz evde nikah şekeri,paketleme tarzı iş yapmak istiyoruz. yardımcı olursanız seviniriz.

 • Merhabalar;
  Istanbul Silivri de yasıyorum ben de paketleme ıslemı yapmak ıstıyorum
  Bılgınıze
  SAygılarımla

 • selam merhaba ben sevda bodur.fatih kocamustafapaşa da oturuyorum.evde iş yapmak istiyorum.banada iş verirseniz sevinirim.