Evlere Paketleme İşleri

Evde Balık Yemi Paketleme İşi Yapın

Evde Balık Yemi Paketleme işi, güncel bir paketleme işi olup daha hiç verilmeyen yeni bir iş fırsatı olarak kaşımıza çıkmaktadır. Biraz zor meşakketli bir iş olan balık yemi paketleme işi Tüm Türkiye için gönderim yapılacaktır. 150 farklı çeşitte olan balık yemi paketleme işi için en az 30 kişiye sürekli iş için ihtiyaç bulunmaktadır.

Evde Balık Yemi Paketleme Nedir, Nasıl Yapılır?

Evlere gönderilecek olan balık yemi paketleme işi, farklı çeşitte bulunan balık yemlerinin hassas terazi kullanarak belirtilen gramaj oranına göre paketleme yapılmasıdır. Paketler genel itibari ile 50 ile 100 gr arasında olacak ve her gramaj çeşidi için gönderilecek ağzı kapaklı şeffaf poşetler kullanılacaktır. Paket ağzı açılmaması ve balık yemlerinin hava almaması, nemlenmemesi için paket ağzı sıkıca kapatılacak koliye istif belirtilen şekilde yapılacaktır. Paketleme yapılacak ürünler adresinize çuval ile gönderilecektir. Ayrıca küçük bir hassas terazi ve yeterli miktarda şeffaf paket gönderilecektir. Paketleme işi firma tarafından size ulaşılarak ve yapılacak anlaşma sonucu adresinize kargo ile gönderilerek yapılacaktır. Belirtilen süre sonunda ise yine kargo ile gönderilmesi istenmektedir.

Balık yemi paketleme işi yaparken yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle yemin hava almaması ve ağzının açık kalmaması çok önemlidir. Çünkü nemlenen balık yemi küf yaparak kullanılamaz hale geleceğinden firmaya zarar verecektir. Ayrıca içeriğinde bulunan maddeler nedeni ile çok fazla koku yaydığı için, balık yemi paketleme işine başvuracak kişilerin bu kriteri göz önünde bulundurması ve buna göre başvuru yapması önemle rica olunur. Yapacağınız başvurular bu firma tarafından değerlendirilecek ve başvurularınız da özellikle şehir belirtmeniz istenmektedir. Lütfen mağdur olmamanız için firma ile iş detaylarını açıkça konuşun ve pazarlığınızı ve ödeme kriterlerinizi buna göre belirleyiniz.

Evde balık yemi için ayrıca basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine mail gönderebilirsiniz.

58 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız