Evlere Paketleme İşleri

Evde Çakmak Toplama İşi Nasıl Yapılır

Evde Çakmak Toplama İşi, herkesin kolayca yapacağı bir ek iş fırsatı olarak sizlere sunulmaktadır. Günlük hayatta özellikle sigara kullananların sıkça kullandığı ve her evde en az 3-5 adet bulunan çakmaklar, genele bakıldığı zaman en fazla tüketimi yapılan ürünler arasında girmektedir. Eski yıllarda daha çok kibrit kullanılsa da artık Çin gibi Ülkelerde işçi maliyetinin neredeyse çok uygun olması ve bu tür ürünlerin üretimi yaygın olarak Çin ve Güney Kore gibi Ülkelerde yapıldığından, bu işin ticaretini yapan ithalatçılardan tarafından Ülkemize çok ucuz maliyetlerle getirilmektedir. Ancak kalitesiz malzeme kullanımından dolayı, piyasa da 1 Lira gibi paralardan satılan ürünlerin kullanım süreleri de çok kısadır.

Evde Çakmak Toplama Nasıl Yapılır?

Ek iş alışkanlığı olan bir çok kişi gerek bizim sitemiz üzerinden gerekse de farklı kanallar üzerinden yapmış olduğu başvuru sonucu evde ek iş yaparak ek kazanç elde etmiştir. Genelde bu işler paketleme yada ürün toplama işlemi olarak öne çıkmaktadır ve tecrübeye gerek kalmadan bir çok kişi tarafından bu işler yapılabilmektedir. Evde Çakmak Toplama İşi de her zamanki işler gibi fazla zaman gerektirmeyen, bir kaç tane ürün yaptıktan sonra çok daha pratik olarak seri bir şekilde yapabileceğiniz bir iştir. Çakmak toplama işi için yapmanız gerekenler öncelikli olarak, koli içerisinde size gönderilecek malzemeleri, ürünler ile beraber gönderilecek klavuz da belirtilen şekilde toplayarak kullanılır bir hale getirmektir. Ürünler genelde Çin veya Kore’den geldiği için koli içerisindeki malzemelerde eksiklikler yada defolu parçalar olabilmektedir. Bu nedenle çakmak toplama işlemi esnasında karşılaşacağınız defolu ürünleri ayırmanız gereklidir. Yani birleştireceğiniz ürünlerde kusur olmaması gereklidir. Ürünü tamamlaya bilmeniz için toplamda 6 adet parçayı sırasıyla gövde üzerinde birleştirerek tamamlamanız gereklidir. Birleştirme işlemi sonunda ürünlere gaz dolumu yapılmayacaktır ve işlemi biten ürünler düzgünce kendi kutusuna dizilecektir.

Çakmak toplama işini sizlere açıkladık ancak bu işi yapmak istiyorum ve nasıl yaparım diye sorarsanız, Türkiye geneline taşıma şirketleri ile gönderilecek ürünler, iş bitiminde yine aynı şekilde taşıma şirketine teslim edilerek gönderilecektir. Ürün teslimatında %25 ön ödeme yapılacağı belirtilmekle beraber iş tesliminde kalan ödemeniz ilgili firma tarafından yapılacaktır. Herkes tarafından yapılabilecek bu iş seçeneği için tek yapmanız gereken, yaşadığınız il ve ilçeyi belirtecek şekilde başvuru yapmaktır. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen herkesin başvurusu üzerine firmanın yapacağı değerlendirme sonucu sizlere gönderim yapılacak ve bu sayede gönderilen ürün başına 0,25 kuruş para kazana bileceksiniz. Koli başına 1000 adet olarak gönderim yapılan ürünler ile min. 250 TL ek kazanç elde edebilirsiniz. Başvurunuzu sitemizden yapacağınız gibi ayrıca basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz.

214 Başvurular

1 3 4 5
Başvuru Yapmak için Tıklayınız