Evlere Paketleme İşleri

Evde Çorap Temizleme

Evde Çorap Temizleme, evinde dikiş makinesi olan ve el becerisi yüksek olan ev hanımları tarafından yapılabilmektedir. Diğer işlerin aksine biraz daha fazla özen ve emek gerektiren çorap temizle işini dikkatli ve titiz yapmanız gereklidir. Aksi halde en ufak bir hatalı işlemde çoraplar kullanılmaz hale gelebilir yada defoya ayrılabilir.

Evde Çorap Temizleme Nasıl Yapılır?

Çorap temizleme işi, seri üretim yapan firma tarafından çıkan ürünlerinin kalitesini arttırmak amacıyla yapılan bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Üretiminde sıkıntı oluşan, defolu çıkan veya ürün üzerinde temizlenmesi gereken ip ve ip parçacıklarının kalması, firmanın sunacağı ürün kalitesini düşürmektedir. Bu nedenle üretimden çıkan ürünler uygun görülen kişilere teslim edilerek, bir bakıma kalite kontrol dediğimiz işlemin yapılması istenmektedir. Örnek vererek açıklamak gerekirse, koliden bir çift çorap aldığınızda bu ürünü inceleyerek üzerinde kalan üretim kalıntılarından kurtulmak ve ürünü görsel anlamda hatasız üretilmiş gibi gösterecek çabayı sarf etmek veya kullanılamayacak durumda olan çorabın defolu olarak tabir ettiğimiz gibi kaliteli ürünlerin içerisinden ayıklamak işlemidir. Bu işlem sonucu firmanın yapmış olduğu üretim hataları neredeyse sıfıra indirgenir ve en azından sizin yapacağınız işlem ile firma kalitesini müşterilerinin gözünde arttırmış olur.

Eğer sizlerde el becerim var ve yapacağım işlerde gereken özen ve dikkati gösterebilirim diyorsanız bu iş tam size göre olabilir. Böylelikle parça başına yapacağınız iş ile hem sürekli bir ek işe sahip olabilirsiniz hemde günde bir kaç saatinizi ayırarak ayda 700 ile 1000 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz. Hatta bu işi eşinizle yada arkadaşlarınızla yaparak daha kolay bir şekilde daha hızlı ve verimli de çalışabilirsiniz. Bu iş tam bana göre diyorsanız adres bilgilerinizle beraber başvurunuzu sayfa altında bulunan formdan ve basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresinden yapabilirsiniz.

121 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız