Evlere Paketleme İşleri

Evde Lego Paketleme

Evde Lego Paketleme İşi, günümüzde çocuklar ve Ebeveynler tarafından en çok tercih edilen geliştirici ve yaratıcı oyunlara olan talebin artması sonucu, üretim sonrasında verilen ürün tipine göre kutulanması ve satışa hazır bir hale gelmesi amacıyla yapılan bir iştir. İçeriğinde tamamen saf plastik malzeme bulunan bu ürünler firma tarafından uygun görülecek kişilere gönderim yapılacaktır ve teslimatlar verilecek İle göre elden yada Nakliye firması aracılığı ile yapılmaktadır.

Lego paketleme işi, evde boş vakti olan herkes tarafından çok kolay bir şekilde yapılabilecek bir işlemdir. Firmalar tarafından üretilen farklı model ve boyutlarda olan ürünleri, sizlere verilen kitapçıktaki tip ve adet sayısını baz alarak istenilen ölçü ve ebatta paketleme yapılması gereklidir. Paketleme işini yaparken oldukça özen göstermeniz ve titiz davranmanız gereklidir. Paket içeriğinde olabilecek tek yanlış bile kullanıcılar tarafından firmaya olumsuz olarak yansıyacağından, gereken önemi göstermeyen kişilere tekrar iş verilmemektedir. Biraz zahmetli bir iş olan Evde Lego Paketleme İşi için standartın dışında bir ücret ödenecek olduğundan, gösterdiğiniz özen ve titizliğin hakkını alacaksınız. Ürün gönderimi firmanın belirleyeceği şehirlere nakliye şirketleri ile gönderilecek ve işinize gerekli olan malzemeler, paketleme kalıpları ve kitapçıklar ile beraber gönderilecektir. Paketleme yapılacak olan lego türleri şekline ve ebadına göre ortalama 150 farklı türden oluştuğu için başvuru yapacak kişilerin bu kriteri mutlaka göz önünde bulundurmaları gereklidir. Aksi halde iş tesliminden sonra yaşanılacak olumsuz bir durumda nakliye ücretleri sizlerden tahsil edilebilir.

Paketleme işi olarak bir çok seçenek mevcuttur ancak bu işler de pratik olarak görünse de belirli bir el becerisi istemektedir. Sizde el becerinize güveniyorsanız bu işi çekinmeden yapabilirsiniz. Lego paketleme işleri için  basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz.

160 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız