Evlere Paketleme İşleri

Evde Otel Terliği Yaparak Para Kazanmak

Evde Otel Terliği Yaparak Para Kazanmak çok basit ve çok kazandıran bir yöntemdir. Özellikle evlerinde dikiş makinesi bulunan bayanlar için çok cazip bir ek iş olan otel terliği dikişi ve paketleme işi, dikiş konusunda az becerisi olan kişiler tarafından bile çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Sizde el işçiliğinizi kanıtlayarak adet başına 0,50 kuruş kazanabilirsiniz.

Günümüzde otel, sauna, hamam gibi bir çok sektörde kullanılan tek kullanımlık terlikler, maliyetinin uygun olması ve talebin fazla olması sebebiyle bir çok işletme tarafından tercih edilmektedir.  Evde Otel Terliği Yapma ve Paketleme işi, Türkiye geneli sadece evlerinde dikiş makinesi bulunan bayanlar için verilecektir. Gönderilecek olan ürün kesimleri yapılmış ve kesimi yapılan ürünler adet bazında kolilenmiş olarak gönderilecektir. Koli içerisinde bulunan ürünleri sayfa altında bulunan örnek videodaki gibi dikerek tamamlayacak ve buna göre ambalaj yaparak işlemi tamamlayacaksınız. Yapılacak Terlikler tek kullanımlık olduğu için çok fazla özen gösterilmesine gerek bulunmamaktadır. Mukavva karışımı bir malzemeden üretilen terlik tabanı ile yine taban malzemesine benzer biraz daha esnek bir malzemenin dikilmesi ile dikiş yapılan izlerin de biye denilen bir kumaş türüyle kapatılması sonucu terlik için dikiş işlemi tamamlanmış olacaktır. Dikişi tamamlanan ürünler üzerinde fazlalık ipin makasla alınması sonrası paketleme sürecine geçilir. Paketleme içinde yine size gönderilecek şeffaf poşetleri kullanmanız ve ağzı kendiliğinden yapışkanlı olan poşete terliği koyarak ağzını düzgün bir şekilde kapatmanız ile süreç tamamlanacaktır.

Paketlemesi tamamlanan ürünler yine düzgün bir biçimde kolilenerek teslim edilecektir. Ürünlerin koli içerisine düzgün bir biçimde konulması gereklidir. Aksi halde kolayca bükülecek, katlanacak bir malzeme yapısına sahip olan ürünler kullanılamaz hale gelecektir. Bu sebeple paketleme işlemi için ayrı bir özen göstermeniz gereklidir.  Terlik dikişi olarak örnek video aşağıda verilmiştir. Videoyu izledikten sonra başvuru yapmanız rica olunur. Videonun iş veren firma ile alakası olmadığından, sadece yapılacak iş için bilgi sahibi olmanız için konulmuş olduğundan lütfen video altına başvuru ve yorum yapmayınız. İş başvuruları sadece bu sayfa altından alınmakta olup, Ayrıca basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz.  Başvurularınız da, dikiş makinenizin olup olmadığını, yaşınızı ve yaşadığınız ili belirtiniz.70 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız