Evlere Paketleme İşleri

Evde Plastik Dübel Paketleme İşi Yapın

Evde çalışarak yapabileceğiniz bir iş seçeneği arayışınız varsa, mobilya montajından tutun da bir çok ürün montajında kullanılmakta olan ve hırdavatçılarda bulabileceğiniz Plastik Dübel Paketleme işi yapabilirsiniz. Oldukça basit ve uğraş gerektirmeyen bir iş olan dübel paketleme işi için tek olması gereken uygun bir ortam ve paketleme işi için gerekli olan el becerisidir. Peki, plastik dübel paketleme işini nasıl temin edebilirim ve ne kadar kazanç elde ederim diyorsanız detaylar yazımızda.

Plastik Dübel Paketleme İşi nedir, nasıl yapılır?

Yukarıda da ifade etmeye çalıştığımız gibi plastik dübel inşaat sektörü başta olmak üzere evimizde montaj işleri için sürekli gerekli olabilecek bir aparattır. Genellikle piyasa da kullanılmakta olan 2 çeşit düzel vardır. Bunlar, 8’lik ve 10’luk dübellerdir. Dübel paketlemesi için paketlemesi yapılacak ürünler sizlere çuval bazında gönderilecek olup, tek yapmanız gereken firmanın talep ettiği adet sayısı kadar verilen ambalaj içerisine koymak ve paket ağzını zımbalayarak işlemi tamamlamaktır. Dikkat etmeniz gereken tek detay bazı ürünlerin üretim esnasında defolu çıktığı için bu ürünleri paket içerisine koymamaktır. Ortalama olarak 1 çuval ürün içerisinde 1000-1500 adet paketleme yapacağınız adette dübel bulunmaktadır. Ayrıca firmanın isteğine göre bazı zamanlarda farklı ürün çeşitleri de gönderilecektir. Bunun dışında bazı firmalar satışını yaptığı ürünler için bazen hem dübel hemde aynı şekilde montaj vidası da vermektedir. Bu durumlarda genellikle her iki malzeme de aynı şekilde tek bir poşet ile paketlenebilir.

Sizlerde dübel paketi yaparak ortalama tek seferde 200-300 lira arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz. Çok basit bir paketleme işi olan bu iş sayesinde ihtiyacınız olan ek geliri de elde etmiş olursunuz. Herhangi bir tecrübe ve bilgiye gerek duymadan yapılacak paketleme işi için  Marmara Bölgesi olmak üzere firma tarafından gerek görüldüğü taktirde Türkiye geneline de gönderilecektir. Bu nedenle Evde Plastik Dübel Paketleme İşi yapmak istiyorsanız başvurunuzda İl ve İlçenizi lütfen belirtiniz.

Başvurularınızı altta yer alan formdan yada hirdavat-insaat@outlook.com mail adresine iletebilirsiniz.

394 Başvurular

1 2 3 8
Başvuru Yapmak için Tıklayınız