Evlere Paketleme İşleri

Evde Sipsi Paketleme

Her zaman olduğu gibi evde yapabileceğiniz yeni bir paketleme işini sizler için sunmaktayız. Detaylarını vereceğimiz Evde Sipsi Paketleme İşi şuan sadece İstanbul ve çevre iller için gönderim yapılacak olup, Başvurularınız da şehir belirtmeniz durumunda firma insiyatifine bağlı olarak da gönderim yapılacağını belirterek, sipsi paketleme işinin detaylarına geçelim.

Evde Sipsi Paketleme İşi Nedir, Nasıl Yapılır?

Evlere gönderilen her paketleme işinde olduğu gibi bu iş içinde firmanın belirlemiş olduğu kriterler ve detaylar bulunmaktadır. Bu detaylara geçmeden önce sipsi nedir, ne için kullanılır bilmeyenler için kısa bir açıklama yapmakta fayda var. Yapacağınız paketleme işinin temelini oluşturan sipsi, Nargile içerken kullanılan plastik bir malzemeden üretilmiş bir ağızlıktır. Her yeni müşteri için bu plastik malzeme sıfır olarak ambalajında verilir ve bu nedenle tüketimi oldukça fazladır. Firmanın bizlere belirtmiş olduğu detaylara göre sizlere gönderilecek malzemeler sipsi, poşet ambalaj ve ambalaj ağzını kapamaya yarayan ısıtıcı tarzında ufak bir makine den ibarettir.

Gönderilen ürünleri teslim aldığınız zaman yapacağınız işlemlere ait bir yardımcı kitapçıkta size gönderilecektir. Ürünleri paketleme işlemlerine geçmeden önce sipsiler de bulunan fazla plastik malzemenin maket bıçağı ile temizlenmesi gereklidir. Fazla olan plastik aksamı temizledikten sonra ürünler tek tek olacak şekilde şeffaf ambalajlar ile paketlenecektir. Şeffaf ambalajların ağzı yukarıda da bahsettiğimiz gibi sizlere ürünler ile beraber gönderilecek bir makine ile kapatılacaktır ve işlem tamamlanacaktır. Gönderilen ürünlerin hepsi için bu işlem uygulanacaktır. Ayrıca paketleme esnasında defolu olarak görülen ürünler kesinlikle paketlenmeyecektir. Sipsi paketleme işi ile ortalama 1 kutu ürün başına 5-10 lira arasında bir kazanç sağlarsınız.

Evde Sipsi Paketleme İşi bu kadar basit ve kolay bir işlemdir. İki kişi ile daha pratik ve hızlı sonuç alabilirsiniz. Evlere gönderilecek bu iş fırsatı için sizde sayfa altında yer alan başvuru formunu kullanabilir veya  basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz.

170 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız