internetten ekis

Evde Sohbet Ederek Para Kazanın

Evde Sohbet Ederek Para Kazanmak, özellikle bayanlar için internetten para kazanmanın farklı bir yolu olarak bilinmektedir. Bir bakıma sohbet operatörlüğü de denilen bu ek iş sayesinde gün içinde ayıracağınız vakit kadar para kazanmak oldukça mümkün. Peki Sohbet Ederek Para Kazanma nedir? kimler yapabilir? Ne kadar kazanılır? bu sorulara açıklık getirelim.

Sohbet Ederek Nasıl Para Kazanılır?

Sohbet ederek para kazanmak son zamanlarda bayanların evden yaptığı en fazla gelir getiren bir ek iş olarak ön plana çıkmaktadır. Bu iş için internet bağlantısı ve görüntü sağlayan bir kamera olması gereklidir. Yapılacak görüşmelerde ne kadar online olarak kalırsanız geliriniz de o kadar artmaktadır. Özellikle genç bayanların ve öğrencilerin bu işe yoğun ilgi gösterdiğini ve bu sayede günlük 100-150 TL arasında bir gelir elde ettiğini belirtmek isteriz.

Bu konuda unutulmaması gereken en önemli konu sohbet esnasında karşınızdaki kişiyi dinlemek ve konuşma nasıl şekillenirse ona göre devam etmektir. Sizden yapamayacağınız bir şey istenilmez ve sohbet ettiğiniz kişinin talep etmesi halinde bile sohbeti kapatarak konuşmayı sonlandırabilirsiniz. Ancak konuşma sonlanırsa sizinde buna göre ücret kesintinizin olacağını göz önünde bulundurmanız gereklidir.

Sohbet Ederek Para Kazanma işi Kimler için uygundur?

Bu iş için firmaların tercihi sadece bayanlardan yanadır. Bunun sebebi ise erkeklerin daha fazla ödeme yapmasından kaynaklıdır. Sohbet operatörlüğü yapmak için yaşınızın 18 ile 35 arasında olması gereklidir. Çalışma saati için bir kısıtlama bulunmamaktadır. Siz ne zaman hangi saatler arasında müsait olursanız sisteme girerek online konuma geçebilirsiniz. İsterseniz bunu gün içinde istediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Evde Sohbet Ederek Ne Kadar Kazanırım?

Sohbet operatörlüğü için ortalama ücret saat başı 40-50 TL arasında değişmektedir. Ücretlendirmeler aynı gün içinde sohbette kaldığınız süre hesaplanarak hesabınıza gönderilmektedir. Ancak görüşme esnasında kamera kapatmak gibi hileli bir davranış tespiti yapılır ise hem ücret alamaz hemde üyeliğiniz silinmektedir. Bu yüzden sohbet operatörlüğü işine başlamadan önce aklınıza takılan bir soru yada sorun varsa bize ileterek konu hakkında detaylı bilgi alınız.

Evde Sohbet Ederek Para Kazanmak için yapmanız gereken sayfa altında bulunan başvuru formu üzerinden talebinizi bize iletmektir. Ayrıca konu hakkında ki her türlü sorularınızı da yine aynı şekilde sorabilirsiniz.

13 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız

 • 20 yasindayim 4 aylik bebegim var Konyanin celtik ilcesi ikamet etmekteyim. Evde surekli bos bos oturdugum icin is ariyorum. Bu internet uzerindeki is de hosuma gitti. Kabul ederseniz sevinirim. Tesekkurler…

 • Merhaba Kocaeli körfez de oturuyorum Evde iki kişiyiz paketleme vs ne iş olursa yapabiliriz. Teşekkürler.

 • Antalya merkezde yasiyorum.evde kokulutas, orgu..vb yapip satisa sunuyorum paketleme isi ariyorum.

 • Merhaba Ben Ayfer Demirkan 38 yaşında 2 çocuk annesiyim. Muhasebe mesleğim

  Ev Borcundan dolayı ek işe ihtiyacım var.daha önce evde boncuk abiye işleri yaptım. şimdi daha kolay ve daha hızlı olarak evde paketleme ve önereceğiniz bir iş rica ediyorum.
  saygılarımla,

 • Merhabalar
  38 yaşında 2 çocuk annesiyi.
  Muhasebe departmanında çalışmakdayım .Ev borcu nedeni le ek işe ihtiyacım vardır. mutfakda pasta börek ve yemek işinde iyi olduğum söylenir be benim hayatım mutfakdırt. evde paketleme ve önereceğiniz bir iş rica ederim.
  daha önce evde boncuk abiye işleri yaptım. ve kına organizasyonları cok ilgimi ceker ve cok beğenilir ve yaparim ücretsiz lakin çevreme bundan sonra ücteretv ile yapacağımı söyleyince kimse aramıyor

 • 24 yasindayim. Evde surekli bos bos oturdugum icin is ariyorum. Bu internet uzerindeki is de hosuma gitti. Kabul ederseniz sevinirim. Tesekkurler…