Ek İş Fikirleri

Evde Tespih Yaparak Para Kazanma

Zorlaşan hayat koşullarında kendi işinizden elde ettiğiniz gelir size yetmiyor evlerde yapılacak iş mi arıyorsunuz? Günümüzde bazı ek iş fikirleri çok kazandırdığı gibi bazı iş fikirleri de diğer işlerinizi bıraktıracak kadar çok kazandırmakta.

Sizler de çok çeşitli iş fikirlerinden kendinize göre yapacağınız bir iş dalı seçebilir, bu iş fikri ile her zaman kazancınızı artırarak ek gelir elde edebilirsiniz. Evlerde yapılacak iş fikirlerinden en kazançlı olan fikirlerden bir tanesi de tespih yapma işidir. Evde tespih yapma işi oldukça eğlencelidir ve aynı zamanda kazancı yüksek ve yormayan bir iş dalıdır.

Bu iş dalı ile evlerinizde kahvenizi yudumlarken, televizyon izlerken uykunuz gelene kadar boş zamanlarınızı değerlendirebilmeniz mümkündür. Ayrıca kazancınız da sizleri doyuracak derecede olacaktır.

Evlere tespih işi Veren Firmalar

Bildiğimiz gibi tesbihler günlük hayatta oldukça çok kullanılan aksesuarlardır. Bizim ülkemizdeki yaygın gelenek ise elinde tespih sallama modasıdır. Tüm Müslüman devletlerde ve ülkemizde ibadet etmek için tespihe ihtiyaç duyulur. Herkes mutlaka görmüştür ki pazarlarda yahut bu tarz ibadet malzemeleri satan yerlerde çok çeşitli birçok tespih modeli bulunmaktadır. Bilmelisiniz ki bu tesbihlerin hiçbiri makineden geçirilmeden her biri ayrı ayrı el dizimi yapılan aksesuarlardır. Bu sebeple el emeği ürünler çok değerlidir.

Sizler de evlerde tespih işi yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İsterseniz ufak bir grup kurarak da daha fazla sipariş alıp hem eğlenerek hem de para kazanarak zamanınızı değerlendirmiş olursunuz. Dilerseniz de tek başınıza firmalardan almış olduğunuz siparişleri el çabukluğu ile yapabilirsiniz. Sizlerde takdir edersiniz ki pek çok firma artık internet üzerinden yapılan alışverişler son derece revaçtadır. İşçiliği güzel olan tesbihler de firmalar tarafından internet satış sitelerinde satılmaktadır.

Bölgelerinizde bulunan ve evlere tespih işi veren firmalar ile anlaşarak günlük yapabileceğiniz kadar sipariş almalısınız. Çünkü evlere verilen tespih işinde el işçiliği, kalitesi ve zamanında teslimat firmalar açısından son derece önemli bir husustur. Bu hususa dikkat etmeniz firmalardan onay almanız anlamına gelir. Ve bu işi devamlı olarak yapmanızı sağlar.

Evlerde Tespih İşinde Ödeme Şekli

Tespihlerde ödeme şekli genel olarak tespih başına yapılır. Haftalık, 15 günlük ya da aylık olarak firmanın ödeme koşullarına göre değişkenlik gösteren ödeme koşullarını evlere tespih işi veren firmalar ile konuşarak dilediğiniz gibi alabilmeniz mümkündür.

Firmalar ödeme şekillerini genellikle teslimat sonrasında hemen yapmaktadırlar. Sizler de evlerde tespih işi yaparak ek gelir elde edebilmeniz için yalnızca bölgelerinizde bulunan bu firmalar ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. Hafta sonları, hafta içi akşamları boş vakitlerinizi kaliteli olarak geçirmek için ideal ve eğlenceli olan bu iş fikrini değerlendirmeye almanızı öneririz. Sizler de evde ek iş olarak tespih işi yapabilirsiniz.

214 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız