Evlere Paketleme İşleri

Evde Toka Yaparak Para Kazanın

Bayanlar ve kız çocukları tarafından kullanılan toka ve toka çeşitlerini sizde evde yaparak kendinize bir hobi kazandırabilir ve yapacağınız bu iş sayesinde yaptığınız tokaları satarak para bile kazanabilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan tokaları evinizde her koşulda yapabilirsiniz. Yaşı ne olursa olsun her bayanın mutlak suretle kullanmış olduğu lastik tokalar, sizlerin elinde günümüz koşullarına uygun bir halde değişim geçirerek resimde de görüldüğü gibi farklı bir şekilde raflarda ki yerini almaktadır. Oldukça fazla tüketilen lastik tokalar için sizde az bir zaman ayırarak pratik bir şekilde piyasada yer alan basit-sıradan olan lastik toka algısını bitirebilir çok daha göze hitap eden ürünleri ek iş olarak yapabileceksiniz.

Evde Lastik Toka Nasıl Yapılır

Öncelikle Evde Lastik Toka Yapımı için  farklı renklerde toka lastiği, farklı şekillerde toka süsü gibi birkaç objeye ihtiyacımız vardır. Hayal gücünüzü kullanarak yada internetten biraz araştırma yaparak yapacağınız tokaları daha farklı tasarımlar ile yapabilirsiniz. Malzemelerimizi saydıktan gelelim Evde Lastik Toka Yapımının nasıl yapılacağına. Öncelikle temin ettiğiniz malzemeler ile beraber sizden kaç adet ürün istendiği ve bu işin nasıl yapılacağını içeren bir broşür bulunacaktır. Yapacağınız ilk işlem boyutları daha önce simetrik olarak kesilen lastiklerin iki ucunu birleştiren bir obje ile birleştirmektir. Bu işlem bir kargaburnu ile çok pratiktir. Ancak burada alışılmışın dışında tek fark bulunmaktadır. O da, lastik ucunu birleştiren objenin sıradan bir demir parçası değil, resimde de görüldüğü gibi üzerinde farklı şekillerin yer aldığı objeler kullanılmaktadır. Bunun için ürünü kargaburnu yardımı ile sabitleyeceğiniz zaman metal üzerinde bulunan objenin zarar görmemesine dikkat etmelisiniz. Zaten ürünleri teslim aldığınız zaman ne demek istediğimizi kolayca anlayabileceksiniz. Lastik uçlarının düzgün bir şekilde birleştirilmesi sonucu sıradaki işlemimiz yapılan ürünleri karton mukavva şeklinde gönderilen platform üzerine geçirmektir. Bunun nasıl yapıldığını gösteren bir hazır örnek sizlere gönderilecektir. Bu işlemde sona erdikten sonra son adım ürünün paketlenmesidir. Paketleme işi şeffaf bir poşet ile olmaktadır ve zaten ebatı ve şekli sabit ölçülere göre yapılmıştır. Poşetleme işini de yaptıktan sonra ağzı yapışkanlı olan ambalajı düzgün bir şekilde kapatmanız ile işlem sona erecektir.

Görüldüğü gibi aslında Evde Lastik Toka Yapımı oldukça kolay ve hemen herkesin yapacağı bir iş olarak gözükmektedir. Yapılacak bu işlem için her bir paket başına sizlere ödenecek ücret 0,50 kuruştur. Lütfen bu işe başvuru yapacaklar bunu dikkate alarak başvurusu yapsınlar. Başvuru için Ayrıca basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz.

182 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız