Evlere Paketleme İşleri

Evde Toka Yaparak Para Kazanın

Bayanlar ve kız çocukları tarafından kullanılan toka ve toka çeşitlerini sizde evde yaparak kendinize bir hobi kazandırabilir ve yapacağınız bu iş sayesinde yaptığınız tokaları satarak para bile kazanabilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan tokaları evinizde her koşulda yapabilirsiniz. Yaşı ne olursa olsun her bayanın mutlak suretle kullanmış olduğu lastik tokalar, sizlerin elinde günümüz koşullarına uygun bir halde değişim geçirerek resimde de görüldüğü gibi farklı bir şekilde raflarda ki yerini almaktadır. Oldukça fazla tüketilen lastik tokalar için sizde az bir zaman ayırarak pratik bir şekilde piyasada yer alan basit-sıradan olan lastik toka algısını bitirebilir çok daha göze hitap eden ürünleri ek iş olarak yapabileceksiniz.

Evde Lastik Toka Nasıl Yapılır

Öncelikle Evde Lastik Toka Yapımı için  farklı renklerde toka lastiği, farklı şekillerde toka süsü gibi birkaç objeye ihtiyacımız vardır. Hayal gücünüzü kullanarak yada internetten biraz araştırma yaparak yapacağınız tokaları daha farklı tasarımlar ile yapabilirsiniz. Malzemelerimizi saydıktan gelelim Evde Lastik Toka Yapımının nasıl yapılacağına. Öncelikle temin ettiğiniz malzemeler ile beraber sizden kaç adet ürün istendiği ve bu işin nasıl yapılacağını içeren bir broşür bulunacaktır. Yapacağınız ilk işlem boyutları daha önce simetrik olarak kesilen lastiklerin iki ucunu birleştiren bir obje ile birleştirmektir. Bu işlem bir kargaburnu ile çok pratiktir. Ancak burada alışılmışın dışında tek fark bulunmaktadır. O da, lastik ucunu birleştiren objenin sıradan bir demir parçası değil, resimde de görüldüğü gibi üzerinde farklı şekillerin yer aldığı objeler kullanılmaktadır. Bunun için ürünü kargaburnu yardımı ile sabitleyeceğiniz zaman metal üzerinde bulunan objenin zarar görmemesine dikkat etmelisiniz. Zaten ürünleri teslim aldığınız zaman ne demek istediğimizi kolayca anlayabileceksiniz. Lastik uçlarının düzgün bir şekilde birleştirilmesi sonucu sıradaki işlemimiz yapılan ürünleri karton mukavva şeklinde gönderilen platform üzerine geçirmektir. Bunun nasıl yapıldığını gösteren bir hazır örnek sizlere gönderilecektir. Bu işlemde sona erdikten sonra son adım ürünün paketlenmesidir. Paketleme işi şeffaf bir poşet ile olmaktadır ve zaten ebatı ve şekli sabit ölçülere göre yapılmıştır. Poşetleme işini de yaptıktan sonra ağzı yapışkanlı olan ambalajı düzgün bir şekilde kapatmanız ile işlem sona erecektir.

Görüldüğü gibi aslında Evde Lastik Toka Yapımı oldukça kolay ve hemen herkesin yapacağı bir iş olarak gözükmektedir. Yapılacak bu işlem için her bir paket başına sizlere ödenecek ücret 0,50 kuruştur. Lütfen bu işe başvuru yapacaklar bunu dikkate alarak başvurusu yapsınlar. Başvuru için Ayrıca basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz.

182 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız

 • lastik toka yapımı işine talibim kırıkkale yaşıyorum hiçbir işle uğraşmıyorum evdeyim itinayla yapabilirim 22 yaşındayım böyle işlerde çalışma geçmişim var tecrübeliyim elim hızlıdır ekip kurabilirim

 • Tüm islerinizde çalışabilirim hepsini yapabilirim donmenizii bekliyorum umarim kabul edersiniz gerçekten cok ihtiyacim var kac tane yapilacksa daha fazlasını bile yapabilirm tek ricam dönüş yapmaniz bekliyorum

 • İstanbul Pendikte oturuyorum. Evde lastik toka yapımı ve paketleme işine talibim. En kısa sürede iletişime geçerseniz memnun olurum.

 • Merhaba biz İstanbul Teknik Üniversitesinde okuyan 3 kız öğrenciyiz. sorumluluk sahibi ve hızlı iş yapan insanlarız. Eğer beraber çalışma imkanımız olursa zamanında ve özenli teslimatlar gerçekleştiririz. İstanbul 4.levent çeliktepede oturuyoruz. Evde lastik toka işi yapabiliriz

 • merhaba istanbul ortadagda yasıyorum evde toka yapma ve paketleme işi yapmak istiyorum annem ıle birlikte, okumuyorum babamda dısardaa calısmama izin vermiyo annem ile birlikte evde iş yapmak istiyoruz lütfen dönüş yapınız.

 • Merhaba Istanbul umraniye kazim karabekirde oturuyorum suan bu ise cok ihtiyacim var ve oncedende boyle bi is yapmistim lutfen donus yapin.

 • Manisa/Şehzadeler ilinde ikamet ediyorum.Lastik toka yapımı ve paketleme işine talibim.Olumlu dönüş yapmanızdan memnun kalırım.

 • 5 kişilik ekibiz ihtiyacımız var İstanbul Sultanbeyli ikamet ediyorum lütfen acil geri dönüş yapar mısınız

 • ADANA CEYHANDA YAŞIYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR 2 ÇOCUK OKUTUYORUM LÜTFEN BANA DÖNÜŞ YAPIN

 • Merhaba ben 25yaşındayım 2aylık evliyim istanbul kartalda oturuyorum maddi olarak biraz sıkıntılarımız olduğu için eşime yardımcı olmak istiyorum sürekli evde olduğum için eve iş istiyorum hiç bir engelim yok. Olumlu yada olumsuz bir dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi günler..

 • Iyı calısmalar;
  Istanbul Silivri de yasıyorum ben de paketleme ıslemı yapmak ıstıyorum
  Yardımlarınızı rıca ederım
  Saygılarımla

 • Evde ek iş yapmak istiyorum. Ev hanımıyım bu işi yapmak icin her zaman musaitim. Mesajima dönüş yaparsanız cok sevinirim. Lutfen bu işe ihtiyacım var.

 • Adım Hurye dikmen 25 senelik ev hanımıyım ve evimde daha öncesinde ev işleri sıklıkla yaptım boncuk işi olsun vida işi olsun paketleme de dahil bir çok evde ek iş yaptım bu iş için küçük bir ekibim de mevcuttur.
  pendik-istanbul marmara bölgesinde oturuyorum.