Evlere Paketleme İşleri

Evlere Paketleme işi

Artan işçilik maliyetleri, kiralar, personel ücretleri vs. derken üretim sektöründe neredeyse her kategoride firmalar ürettikleri ürünleri internet üzerinden bulduğu kişilere göndermektedir. Bu konuda Evlere Paketleme işi veren bir çok firma bulunmaktadır. Yaşadığınız il sınırları içinde olmasa da Türkiye genelinde bir çok firma maliyetlerin düşmesi için fazla el becerisi istemeyen işleri evlere teslim ederek maliyetleri yarı yarıya düşürmektedir. İş durumuna göre kurye veya kargo firmasıyla gönderilen paketleme işleri, firmanın verdiği süre sonunda yine aynı şekilde teslim alınmaktadır.

Evlere Paketleme işi Hangi illere Gönderilir?

Bir çok firma tarafından çeşitli kategorilerde verilen paketleme işleri İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir başta olmak üzere hemen hemen her şehre gönderilmektedir. Firmalar iş yaptıracağı kişileri sitemize gelen başvurular üzerinden belirleyerek, yaptırmak istediği iş şekline göre ya bulunduğu il ve çevresine yada ürünün iş bitimi teslim edileceği il ve çevresine gönderilmektedir. Gönderim yakın olan yerlere kurye ile gönderilip iş tesliminde yine kurye aracılığı ile alınmaktadır. Kargo ile gönderilen ürünler ise firmaların sipariş aldığı il için hazırlanan ürünün o ilde ek işe ihtiyacı olan yani paketleme işini yapacak olan kişiye teslim edilir ve iş bitiminde ürünler aynı şehirde bulunan alıcı firmaya teslim edilir. Bu sebeple yaşadığınız il ve çevresinde eve paketleme işi olmasa da bu sayfa altında yapacağınız başvuru sonucu bağlı bulunduğunuz il için alınan siparişler size gönderilir. Hem böylece firmalar ekstra kurye masrafından da kurtulmuş olurlar.

Yaşadığım Yere Paketleme işi Gönderilir mi?

Evet. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, İstanbul da hizmet veren bir firma Diyarbakır ilinden sipariş alıyor. Alınan siparişi İstanbul da yaptırarak tekrar Diyarbakır’a göndermek ilave kurye masrafı çıkarmaktadır. Bu sebeple Diyarbakır ilinde bulunan güvenilir kişilere paketleme işi gönderilir ve iş tamamlandıktan sonra tamamlanan işin fotoğrafı gönderici ödeme yapacak olan firma ile paylaşılır. Firma ilgilisi onayı ile iş yapan kişiye ödeme yapılır ve hazırlanan siparişi yine Diyarbakır ilinde bulunan ABC firmasına göndermesi istenir. Yapılan bu çalışma sonucu karşılıklı olarak memnun kalma olur ise, bundan sonra o bölgeye gelecek paketleme işlerinin bir çoğu sizin demektir.

Evde Paketleme işi için istenilen Kriterler Nelerdir?

Firmaların sizlere paketleme işi yaptırması için öncelikle 18 yaşından büyük olmanız gereklidir. Yaş kriteri sizin olgun bir birey ve iş yapabilecek bir kapasitede olduğunuzun ön göstergesidir. Yaş kriteri dışında, verilecek iş durumuna göre teslim tarihiniz ve paketleme işini yapacağınız kişilerde önem arz etmektedir. Örnek vermek gerekir ise, 1 hafta içinde teslim edilmesi gereken paketleme işi için siz 2 hafta gün verirseniz bu firmanın işine gelmez. Çünkü karşı tarafta da firmadan sipariş bekleyen müşteriler bulunmaktadır. Bu konuda zaten bir çok firma iş gücü sayınızı öğrenir ve buna göre ortalama gün süresi verir. Yine dikkat edilen bir kriter ise paketleme işini aile bireyleri ile mi yapacağınız yoksa bir ekip çalışması ile mi yapacağınızdır. Ekip ile çalışan kişiler bu süreçte bir adım daha önde diyebiliriz. Bunun sebebi ise yapılacak işi yetiştirmek için ailenizde bulunan çocuklardan da yardım isteme olanağınızdır. Hiç bir firma müşterisine sorunsuz teslim etmesi gereken bir işi çocuk eli değecek birine vermez. Bu konu sitemizde yapacağınız başvurular sonucu firmaların size geri dönüş yapması ile aklınızın bir köşesinde bulunsun. Aksi halde firmada bir güvensizlik olur ve alabileceğiniz bir işi bu sebeple kaçırabilirsiniz.

Paketleme işi için Nasıl Başvuru Yaparım?

Paketleme işleri öncelikle iş veren firmaları ve verilen işleri bulmanız gereklidir. Eğer dilerseniz başvurunuzu sitemiz da yayınlanan yazılara da yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yayınlanan her işe sayfa altında bulunan BAŞVURU YAP kısımından istenilen bilgileri girerek başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuruda lütfen Türkçe imla kurallarına ve argo kelime kullanmamaya dikkat ediniz. Ayrıca 3. şahıslar tarafından her türlü bir sorun ile karşılaşmamanız için iletişim numaranızı mümkün olduğunda vermeyiniz. Bunun yerine aktif olarak kullandığınız mail hesabınızı yada Android telefonlarınız için kullandığınız gmail hesap bilginizi veriniz. Böylelikle mail hesabınıza yapılacak bir dönüş sonucu, gelen mail’i kaçırmamış olursunuz. Bu konuda sitemiz tarafından verilen bir paketleme işi bulunmamakla beraber, sitemizde sadece evde yapabileceğiniz iş detayları yer almaktadır.

444 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız

 • meraba.10 kişilik bi ekibim var paketleme.nikah şekeri.mandal.toka yapımı.magnet.anahtarlık.davetiye özenle yapılır acil iş ihtiyacı vardır geri dönüş yaparsanız seviniriz.istanbul avrupa.bahceli evlerde ikamet ediyoruz.

 • Merhaba ben eşime katkıda bulunmak istiyorum lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim bütün paketleme işlerini yapabilirim elim yatkındır. İstanbul eyüpte oturuyorum lütfen bi şekilde ulaşırsanız sevinirim. Ayris22_@hotmail.com

 • Üniversite mezunu Ev hanımı yım el becerim çok iyi olduğu için evde paketleme veya buna eşdeğer bir işte evimde uğraşıp bulunup çalışmak istiyorum İzmirde oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim bana telefonum dan ulaşırsanız memnun olurum Teşekkürler.

 • merhaba istanbul sarıyer bölgesındeyımmbana yardımcıolursanız cok sevınırım ıhtıycım var paketleme ısı yapabılırım

 • merhaba, beyoğlu’nda oturuyorum. evde boş vaktim mevcut. el becerim yüksektir. geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 • Merhaba 4 kişilik bir ekibe sahibim el becerim iyidir teslimatta Sorun yaşanmaz .. evde yapabileceğimiz bos zamnlarimizi değerle ndirebilecgimiz her türlü paketleme işi ni yapabiliriz . Ek ise ihtiyacım var. Çanakkale de oturuyrz

 • Merhaba Eskişehirde ikamet ediyorum paketleme isi yapmak istiyorum siparislerinizi kisa surede yetistirebilirim gerekli durumlar da ekip de kurabilirimsorun olmaz simdiden teşekkür ederim

 • 2 kişi olarak çalışacağız sorumluluk sahibi insanlarız yetiştirme konusunda sorun yaşamayız.

 • OSTİMDE FİRMAM VAR.EKİBİMLE BİRLİKTE PAKETLEME İŞLERİNİZDEN YAPMAK ,YAPTIRMAK İSTİYORUM.EĞER UYGUN GÖRÜRSENİZ. ANKARA DA BULUNMAKTAYIZ. MB MAKİNA MİNE BUYURGAN BANA OLUMLU YADA OLUMSUZ CEVAP VERİRSENİZ.ÇOK SEVİNİRİM. SAYGILARIMLA…

 • evde paketleme isi yapmak istiyorum ise cok ihtiyacim var ve elimin becerisine cok güveniyorum donus yaparsaniz cok memmun olurum

 • Merhaba..zonguldak ereğlide oturuyorum…4 kişi birlikte çalışıyoruz elimiz seridir…ayrıca güzel titiz bir şekilde yapar zamanında yetiştiririz…evden para kazanmak istiyoruz..dönüş yaparsanız çokk seviniriz…

 • merhaba :evde paketleme işi yapmak istiyorum. istanbul küçükçekmece’de oturuyorum.ailece yapabileceğimiz paketleme işi yapmak istiyoruz.

 • merhaba ben Rukiye evde paketleme işi yapmak istyrm sorumlulk sahibi bir insanim Diyarbakır erganide oturuyorum oldukça boş zamanım var neden olmasın lütfen dönüş yapın ihtiyacım var teşekkürler..

 • Merhaba ben Sebile Yılmaz, üniversite mezunuyum ve şu an ikinci üniversitemi Ordu da okuyorum 23 yașindayim eğitimim dolayısıyla farklı şehirde bulunduğum için maddi desteğe ihtiyacım var ve burs da almıyorum. Ailemin desteği yetersiz geldiği için onlara fazla yük olmamak adına evde paketleme işini yapmak istiyorum. Elim böyle şeylere yatkın olduğu için haftalık 35 saatimi bu is icin ayırabilirim. Geri dönüşünüzü olumlu dileklerimle bekliyorum.

 • Evde paketleme işi yapmak istiyorum.gercekten bu işe ihtiyacim var.yardimci olursanız sevinirim.Ankara Sincan fatih te oturuyorum..