Evlere Paketleme İşleri

Evlere Paketleme işi

Artan işçilik maliyetleri, kiralar, personel ücretleri vs. derken üretim sektöründe neredeyse her kategoride firmalar ürettikleri ürünleri internet üzerinden bulduğu kişilere göndermektedir. Bu konuda Evlere Paketleme işi veren bir çok firma bulunmaktadır. Yaşadığınız il sınırları içinde olmasa da Türkiye genelinde bir çok firma maliyetlerin düşmesi için fazla el becerisi istemeyen işleri evlere teslim ederek maliyetleri yarı yarıya düşürmektedir. İş durumuna göre kurye veya kargo firmasıyla gönderilen paketleme işleri, firmanın verdiği süre sonunda yine aynı şekilde teslim alınmaktadır.

Evlere Paketleme işi Hangi illere Gönderilir?

Bir çok firma tarafından çeşitli kategorilerde verilen paketleme işleri İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir başta olmak üzere hemen hemen her şehre gönderilmektedir. Firmalar iş yaptıracağı kişileri sitemize gelen başvurular üzerinden belirleyerek, yaptırmak istediği iş şekline göre ya bulunduğu il ve çevresine yada ürünün iş bitimi teslim edileceği il ve çevresine gönderilmektedir. Gönderim yakın olan yerlere kurye ile gönderilip iş tesliminde yine kurye aracılığı ile alınmaktadır. Kargo ile gönderilen ürünler ise firmaların sipariş aldığı il için hazırlanan ürünün o ilde ek işe ihtiyacı olan yani paketleme işini yapacak olan kişiye teslim edilir ve iş bitiminde ürünler aynı şehirde bulunan alıcı firmaya teslim edilir. Bu sebeple yaşadığınız il ve çevresinde eve paketleme işi olmasa da bu sayfa altında yapacağınız başvuru sonucu bağlı bulunduğunuz il için alınan siparişler size gönderilir. Hem böylece firmalar ekstra kurye masrafından da kurtulmuş olurlar.

Yaşadığım Yere Paketleme işi Gönderilir mi?

Evet. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, İstanbul da hizmet veren bir firma Diyarbakır ilinden sipariş alıyor. Alınan siparişi İstanbul da yaptırarak tekrar Diyarbakır’a göndermek ilave kurye masrafı çıkarmaktadır. Bu sebeple Diyarbakır ilinde bulunan güvenilir kişilere paketleme işi gönderilir ve iş tamamlandıktan sonra tamamlanan işin fotoğrafı gönderici ödeme yapacak olan firma ile paylaşılır. Firma ilgilisi onayı ile iş yapan kişiye ödeme yapılır ve hazırlanan siparişi yine Diyarbakır ilinde bulunan ABC firmasına göndermesi istenir. Yapılan bu çalışma sonucu karşılıklı olarak memnun kalma olur ise, bundan sonra o bölgeye gelecek paketleme işlerinin bir çoğu sizin demektir.

Evde Paketleme işi için istenilen Kriterler Nelerdir?

Firmaların sizlere paketleme işi yaptırması için öncelikle 18 yaşından büyük olmanız gereklidir. Yaş kriteri sizin olgun bir birey ve iş yapabilecek bir kapasitede olduğunuzun ön göstergesidir. Yaş kriteri dışında, verilecek iş durumuna göre teslim tarihiniz ve paketleme işini yapacağınız kişilerde önem arz etmektedir. Örnek vermek gerekir ise, 1 hafta içinde teslim edilmesi gereken paketleme işi için siz 2 hafta gün verirseniz bu firmanın işine gelmez. Çünkü karşı tarafta da firmadan sipariş bekleyen müşteriler bulunmaktadır. Bu konuda zaten bir çok firma iş gücü sayınızı öğrenir ve buna göre ortalama gün süresi verir. Yine dikkat edilen bir kriter ise paketleme işini aile bireyleri ile mi yapacağınız yoksa bir ekip çalışması ile mi yapacağınızdır. Ekip ile çalışan kişiler bu süreçte bir adım daha önde diyebiliriz. Bunun sebebi ise yapılacak işi yetiştirmek için ailenizde bulunan çocuklardan da yardım isteme olanağınızdır. Hiç bir firma müşterisine sorunsuz teslim etmesi gereken bir işi çocuk eli değecek birine vermez. Bu konu sitemizde yapacağınız başvurular sonucu firmaların size geri dönüş yapması ile aklınızın bir köşesinde bulunsun. Aksi halde firmada bir güvensizlik olur ve alabileceğiniz bir işi bu sebeple kaçırabilirsiniz.

Paketleme işi için Nasıl Başvuru Yaparım?

Paketleme işleri öncelikle iş veren firmaları ve verilen işleri bulmanız gereklidir. Eğer dilerseniz başvurunuzu sitemiz da yayınlanan yazılara da yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yayınlanan her işe sayfa altında bulunan BAŞVURU YAP kısımından istenilen bilgileri girerek başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuruda lütfen Türkçe imla kurallarına ve argo kelime kullanmamaya dikkat ediniz. Ayrıca 3. şahıslar tarafından her türlü bir sorun ile karşılaşmamanız için iletişim numaranızı mümkün olduğunda vermeyiniz. Bunun yerine aktif olarak kullandığınız mail hesabınızı yada Android telefonlarınız için kullandığınız gmail hesap bilginizi veriniz. Böylelikle mail hesabınıza yapılacak bir dönüş sonucu, gelen mail’i kaçırmamış olursunuz. Bu konuda sitemiz tarafından verilen bir paketleme işi bulunmamakla beraber, sitemizde sadece evde yapabileceğiniz iş detayları yer almaktadır.

444 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız