internetten ekis

İnstagram ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

İnstagram ile İnternetten Para Kazanmak, son zamanlarda Sosyal Ağların hızla gelişmesi ile mümkün bir hale gelmiştir. İnternetten para kazanmanın sınırı yok diyenler için hazırladığımız bu makale de, sizlere en popüler sosyal ağlardan biri olan instagram ile para kazanmanın farklı bir yöntemini açıklayacağız.

İnstagram ile İnternetten Para Kazanmak diye arama yaptığınız zaman google arama motorunda bir çok sayfa ile karşılaşırsınız ama tıkladığınız her sitede yazılan ve söylenen yöntem sadece satış yapmak üzerine yapılan bir sistemdir. Geçmişte satış aracı olarak kullanılan bu yöntem Ülkemizde Maliyenin duruma el atması sonucu cazibesini kaybetti diyebiliriz. Ancak fatura kesen işletmeler ve şahıslar için herhangi bir engel bulunmadığını da ayrıca belirtmek isteriz. Site takipçilerimize bu yazıda farklı bir metot göstereceğiz ve müşteri arayan değil, aranan bir profil ile nasıl para kazanacağınızı açıklayacağız.

İnstagram ile Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten ek iş yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda uygulayacağımız yönteme ve nasıl para kazanacağımızın detaylarına geçelim. Öncelikle bir instagram profili açarak işe başlıyoruz ve açacağınız profilin gerçek bir profil olması şart değildir (ünlü birine ait fake hesap olabilir ancak takipçi sayınız arttıktan sonra bu ismi değiştirmelisiniz). Profil adımını geçtikten sonra en önemli etken takipçi sayımızı arttırmak olacaktır. Bu adımda başlangıç için sizlere bütçenize göre takipçi almanızı öneriyoruz. Takipçi satın alma işlemi çok ucuz rakamlara mümkün olmaktadır ve 10.000 gibi bir miktar sizin için yeterli olacaktır. Takipçi sayımızı da arttırdıktan sonra şimdi sıra ücretsiz olarak biraz emek sarf ederek takipçi çekmektir. Yani yapacağımız işlemler için takipçi sayımızın en az 70-80 bin olması gerekir ve instagram profilinizde beğeni alabileceğiniz paylaşımlar yapmak zorundasınız.

Peki bu yöntemle nasıl para kazabilirim diye soracak olursanız yöntem aslında çok basit. Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi instagram sosyal ağlar arasında aktif satış ve pazarlama için kullanılan bir yöntem olduğu için bu platform üzerinden satış ve pazarlama yapan kişi ve firmaların yine instagram üzerindeki popüler hesaplar üzerinden reklam yaptırma durumu sürekli olarak var olmaktadır. Reklamdan kasıt satılan ürünün paylaşımını birkaç defa yapmaktan ibarettir. Yapılan bu reklam sonucunda ise talep edilen ücretler hiçte azımsanmayacak kadar fazladır. Şöyle ki 150 bin takipçisi bulunan bir profil sadece 1 haftalık günde 2 defa paylaşım yapmak için 700 ile 1500 lira arasında bir fiyat talep etmektedir. Durum böyle olunca hiç bir satış ve sorunla ilgilenmeden sadece birkaç paylaşım yaparak çok güzel rakamlar elde edilmektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak isteyenler sayfa altında bulunan form ile sorularını bize iletebilir ve bu işi yapan profilleri incelemek isterseniz instagram da fenomen (takipçi sayısı fazla) hesaplara göz atabilirsiniz.

12 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız