Evlere Paketleme İşleri

Islak Mendil Paketlemesi Yapın

Islak Mendil Paketleme işi, yaşamımızın her safhasında hijyen açısından kullanıldığı için tüketimi de oldukça fazladır. Firmalar bir yandan üretim yaparken bir yandan da paketleme işi için zaman ayıramadığı için genellikle bu işleri dışarıya vererek yaptırmaktadır.

Islak Mendil Paketleme işi Nedir?

Evlere paketleme işi veren firmaları güncel olarak paylaştığımız sitemiz de, yeni iş detayımız ıslak mendil paketleme işidir. Islak mendil den kastımız, lokanta ve bazı işyerlerinde tek kullanımlık olarak müşterilere ikram edilen genellikle üzerinde firma logoları veya reklam alınan işyerine ait bilgilerin olduğu tekli ambalaj içerisinde kolonyalı mendildir. Islak mendiller imalat sırasında yüksek adetler bazında baskıya girer ve tüm imalat işlemleri sonucunda 5000 veya 10000 adet olarak kolilere aktarılır. Birçok işyerine koli bazında gönderimler yapılsa da, özellikle popülaritesi yüksek işyerleri mağazalar için üretilen ıslak mendiller tekrar 50’li ve 30’lu olacak şekilde paketlenmektedir. Paketlenme sürecinde ayrıca yapılan işlem üretilen ıslak mendil üzerinde hatalı basım veya açma yerlerinin işaretlenmiş olup olmadığının kontrol edilmesi gereklidir. Yapılan kontroller sonucu defosuz ve hatasız bir paketleme, hem üretici hemde alıcı firma tarafından oldukça önemlidir. Islak mendil üretici firmaların bu işlemi yapmaya vakti ve personeli olmadığından, kolilenen bu ürünler kapınıza teslim edilecek ve verilen süre sonunda tekrar kapınızdan alınacaktır.

Evde Islak Mendil Paketleme Yapın

Sizden istenilen, öncelikle firmadan sadece yapabileceğiniz yani yetiştirebileceğiniz kadar ürün isteyerek süresi içinde bu ürünleri kusursuz olarak teslim etmektir. Firma yetkilileri bu aşamada ilk teslimat için sadece 2 koli teslim edecektir size ve bu koli içindeki ıslak mendilleri paketlemek için sadece 5 iş günü süreniz olacaktır. Firmadan aldığımız bilgilere göre bu işlemi 1 kişi kolaylıkla yetiştirebilmekte fakat elinizin alışması da bu aşamada çok önem arz etmektedir. Teslim edilecek koliler de toplamda 10.000 adet tekli şekilde ıslak mendil olacaktır. Yapılacak işlem sonucunda defolu ürün çıkmadığını varsayarsak, toplamda paketlenmiş 200 paket ıslak mendil olacaktır. Defolu ürün çıkması halinde defosu tespit edilen ürünler ise gelen koli içinde yine teslim edilecektir.

Islak mendil paketleme işlemi süreklilik arz eden bir işlem olduğu için özellikle İstanbul bölgesi başta olmak üzere, bir çok bölgeden paketleyici gereklidir. Çalışılan kişilerden memnun kalınması halinde ise sürekli bir çalışma yapılacaktır. Üreticisi İstanbul da olan bu iş için firma tarafından şehir dışı siparişler içinde, hemen her şehirden paketleme yapacak kişiler gereklidir. Bu kişilere de gönderim kargo ile yapılacak olup, ilk gönderim firmaya teslim edildikten sonra, sonraki siparişler paketleme yapan kişiler tarafından sipariş verilen firmaya gönderilecektir. Ayrıca başvurular için sevil.ambalaj@outlook.com adresine başvurularınızı iletebilirsiniz.

450 Başvurular

1 7 8 9
Başvuru Yapmak için Tıklayınız