Evlere Paketleme İşleri

Evde Ataç ve Pim Paketleme (İstanbul)

Özellikle okul dönemlerinde artan yoğunluk amacıyla Ataç ve Pim Paketleme işi, İstanbul ve çevreleri için verilecektir. Farklı boyutlarda (No:4-6-8) olan ataçların ve eski raptiye olarak bildiğimiz şuan okullarda sıkça kullanılan pim’lerin paketleme işi yapılacaktır.

Ataç ve Pim Paketleme işi Kimlere Gönderilir?

Ataç ve Pim Paketleme işi İstanbul (Tüm İlçeler dahil) başta olmak üzere en fazla Kocaeli iline gönderilecektir. Bu işi almanız için sadece bu şehirlerde ikamet ediyor olmanız gereklidir. İş için en az 2 kişilik ekip olması istenmektedir. Paketleme işi alan kişiler paketleme işini ufak kutu içerisine yaparak kutu ağzını kapatacaktır. Pimlerde aynı şekilde kutu olarak paketlenecektir. Ürünler size çuvalla gönderilecek olup, yanında kutu ambalajları da verilecektir. İş süresi her iş alan için 1 haftadır. 1 Haftalık süre içerisinde yapmanız gereken 5000 kutu ataç paketleme ve 1000 kutu pim paketleme olacaktır. Miktar az gibi görünse de teslimatı yetiştirmeniz için koordineli çalışmanız gerekecektir. Aksi halde ürünleri teslim edemeyeceğiniz gibi ücrette alamayabilirsiniz.

Ataç ve Pim Paketleme işi Nasıl Yapılır?

Paketleme işi size gönderilecek ürünleri teslim alarak başlar ve yapmanız gerekenler, öncelikle 2 veya 3 kişiyseniz paketleme yapacağınız kutuları hazır hale getirmek, kutu içerisine 100 adet olacak şekilde sayarak koymak ve paketin kutusuna zarar vermeden ağzını kapatmak. Paket ağzı için herhangi bir bant gibi bir cisim kullanılmayacaktır. Paketleme yapacağınız ataçlar kutu içerisinde 100 adet olacak pimler ise kutu içerisinde 50 adet olacak şekilde ambalajlanacaktır. Toplamda işiniz bittiği zaman elinizde 5000 kutu yapılmış ataç ve 1000 paket pim olması gereklidir. İş teslim süresi 1 haftadır ve ürünler size teslim edildiği gibi yine kapınızdan alınacaktır. Ücret konusunda ilgili firma bizlere bilgi vermediğinden buradan net bilgi veremiyoruz. Bu konuda firma irtibata geçtiği kişilere fiyat teklifi yapacaktır. İlgili firma ile direkt olarak iletişim kurmak isteyenler 0850 3468035 numaralı telefondan ulaşabilir.

70 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız