Evlere Paketleme İşleri

Kibrit Paketleme İşi ile Para Kazanın

Bu zaman da kibrit kullanan var mı diye sorabilirsiniz ancak bilinenin aksine reklam sektörünün hızla gelişmesinden kaynaklı ve tamamen reklam amaçlı kullanılmak için yaptırılan kibritler, amaç sadece reklam olsa da yine hayatımızda yer alamaya devam ediyor. Kibrit paketleme işlerini veren firmamız, Türkiye genelinde aldığı sponsor reklam ürünü olan kibritleri toplu olarak sizlere gönderecek ve sizde örnek ürün gibi önce ambalajı katlayarak sonrada kibritleri pakete koyarak süreci tamamlayacaksınız.

Kibrit Paketleme İşi ile Nasıl Para Kazanırım?

Düzmece iş ilanlarının yanı sıra burada size teklif edilen tamamen talebe ve isteğe göre yapılan bir iş teklifidir. Aksi halde kibrit paketleme makinesi olan firmalar ve sabit ürün üreten firmalar bu şekilde bir arayış içine girmezler. Kısaca açıklamak gerekirse, bir cafe de sizlere sunulan ıslak mendili gözünüzün önüne getirin ve üstünde reklam amaçlı mutlaka bu cafenin reklamı olduğunu ve cafe’ye sponsor herhangi bir firma olduğunu hatırlayacaksınız. İşte bu amaçla geliştirilmiş ve üzerinde sadece tanıtım olan sigara paketi gibi ağzı açılır şık bir kutunun içerisinde reklamınız olduğunu düşünün, bahsettiğimiz kibrit paketleme işi de aynen bu şekilde üretilmiş bir ürün olarak size gelecektir. Müşteriden İstenilen adet oranına göre basım yapılacak ve sizlere kibrit kutusu ile kibritler buna göre kolide gönderilecektir. Kibrit kutusu tasarımı sayesinde herhangi bir yapıştırma yada ek bir malzeme kullanma gerektirmez. Ürünü sadece belirtilen yerlerinden katlamanız ve kutu içerisine kibritleri koyarak ağzını kapatmanız yeterli olacaktır. Tek dikkat edilmesi gereken konu, paketleme işlemi bittikten sonra ürün ambalajının ezilmemesi ve herhangi bir darbeye maruz kalmamasıdır. Ambalaj işlemi bittikten sonra ürün fotoğrafı çekerek firmaya fotoğrafları göndereceksiniz ve firma size ücretinizi ödedikten sonra ilinizde bulunan sipariş sahibi firmaya ürünleri güzel bir şekilde teslim edeceksiniz. Göstereceğiniz özen ve titizliğin ilgili firmadan sürekli iş almanızı sağlayacağını hatırlatmamıza gerek yoktur sanırım.

Ortalama 1000 adet kibrit paketleme işi için verilecek ücret tahmini olarak 350 lira olmakla beraber daha fazla adetli siparişlerde kazancınız daha da fazla olacaktır. Türkiye geneli için iş alımı açık olan Kibrit Paketleme İşi için başvurunuzu mutlaka şehir belirterek yapmanız oldukça önemlidir. Sitemizden başvuru yapamadıysanız basvuru@evlerepaketlemeisi.com mail adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz.

347 Başvurular

1 5 6 7
Başvuru Yapmak için Tıklayınız