Site Kullanım Şartları

Bu gizlilik politikası http://evlerepaketlemeisi.com web sitesi için hazırlanmış olup yalnızca Site içinde kullanıcılara koruma sağlamaktadır.

Site sınırları dışında veya Site’ye bağlantılı olarak açtığınız linklerde lütfen açılan siteye ilişkin gizlilik politikalarını okuyunuz. http://evlerepaketlemeisi.com, kendi haricindeki sitelere ve bu siteye bağlı olarak açılan linklere ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Gizlilik Politikasının sizin için yeterli veya uygun olmadığını düşünüyorsanız, bu siteyi kullanmayınız. Aksi takdirde siteyi kullanmanız, bu Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Site içeriğindeki bilgilerinin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek dolaylı ya da doğrudan mağduriyetlerden ve zararlardan http://evlerepaketlemeisi.com ve bağlı kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz. http://evlerepaketlemeisi.com web sitesindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; sizin ihtiyaçlarınızı tam veya kısmi olarak karşılayacağını, süresinde, güvenli ve hatasız şekilde sunulmuş olduğunu ve olacağını garanti etmemektedir. Kullanıcılar, http://evlerepaketlemeisi.com web sitesindeki bilgilerin de her türlü hizmette olabileceği gibi, bilimsel gelişmeler, algılama ve anlayış değişiklikleri nedeniyle zaman içerisinde geçerliliklerini kaybedebileceklerini baştan kabul ederler. Kullanıcılar, http://evlerepaketlemeisi.com web sitesinin sağladığı içerikten yararlanarak üçüncü şahıslardan almış oldukları mal ve hizmetlerdeki ayıplardan http://evlerepaketlemeisi.com web sitesinin hiç bir surette sorumlu olmadığını kabul ederler. Kullanıcıların veya yazarların eklediği bilgiler ve site içeriği altına yazılan yorumların tüm sorumluluğu yazanlara aittir. Bu türden yorum ve benzeri kullanıcı kaynaklı içerik, http://evlerepaketlemeisi.com için hiç bir bağlayıcılık taşımaz ve hukuki sorumluluk doğurmaz.

http://evlerepaketlemeisi.com 5651 sayılı yasa kapsamında “yer sağlayıcı”dır. Bu nedenle hukuka aykırı içeriği denetleme yükümlülüğü yoktur. Ancak, hukuka aykırı içeriğin zarar gören ve/veya 3. kişiler tarafından bildirilmesi ve bu konuda herhangi bir mahkeme kararı ulaşması halinde, hukuka aykırı içeriğin kaldırılmasıyla ilgili 5651 sayılı kanun ve bağlı yönetmeliklerinde öngörülen prosedürü uygulayacaktır. Bu konuda İletişim bölümünden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu hallerin dışında, hukuka aykırı içerikten dolayı http://evlerepaketlemeisi.com sorumlu tutulamaz. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması amacıyla gönderilen yazı, resim, grafik ve benzeri her türlü içerik üzerinde fikri veya telif hakkı olduğunu iddia eden fikir veya telif hakkı sahibi kişi ve kurumlar, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal iletişim bölümümden site yetkililerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadırlar. Bu tür durumlarda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerde olacaktır. Kullanıcılar arası gizlilik ihlallerinden http://evlerepaketlemeisi.com sorumlu tutulamaz.

Saygılarımızla,

Evlerepaketlemeisi.com Site Yönetimi