internetten ekis

Yandex Toloka İle Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle belirtmek isteriz ki Yandex Toloka İle Para Kazanmak tamamen gerçek ve %100 ödeme alabileceğiniz bir yöntemdir. Rusya’nın arama motoru olarak çıkan ve tüm dünyada kullanılan Yandex arama motoru tarafından geliştirilen yandex toloka, internet sayfaları üzerinde verilen görevleri yaparak para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir. Öyle büyük paralar olmasa da günde 1-2 saatinizi ayırarak 5 ile 10 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz. Amacı internet aramalarını daha iyi bir hale getirmek olan yandex toloka, yazılımlar tarafından yapılamayan ve insanlar tarafından yapılması gereken görevleri yapmanızı ister. Bu görevler çoğu zaman bir internet sitesinin nasıl göründüğü veya yapılan arama sonucuna uygun düzeyde sonuç gösterilip gösterilmediğinin size sorulması ve sizinde uygun gördüğünüz seçeneği işaretlemeniz anlamına gelir.

Yandex Toloka ile Para Kazanabilir miyim?

Elbette yandex toloka ile para kazanmanız mümkündür. Bunun için profesyonel anlamda bilgi sahibi olmanıza gerek yoktur. Önemli olan işin çalışma mantığını anlamak ve bu yönde önünüze çıkan soru şeklindeki örneklere alakalı düzeyde cevap vermektir. Yandex toloka ile ilgili genel çalışma mantığını anlatan videoyu sayfa sonunda bulabilirsiniz.

Yandex Toloka Nasıl Üye Olurum?

Yandex Toloka üyesi olmak sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Üyeliğinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, sizi yönlendiren yönergeleri izleyin ve sistemde o an için verilen görevlerden istediğinizi seçerek işlemlere başlayın. Verilen görevler arasında +18 kategorisinde yer alan görevler de olduğunu belirterek en fazla kazancın bu kategorilerden olduğunun altını çizmekte fayda olduğunu belirtelim. Yapacağınız görevlerde en fazla geliri bu kategoriden sağlayabilirsiniz.

Yandex Toloka Para Çekme İşlemleri

Yandex Toloka hesabınızda tamamladığınız görevler sonucu kazandığınız paranızı çekmeniz için bile kaç alternatif sunmaktadır. Bunlar; Paypal, Skrill, Yandex Money, PrivatBank olarak belirtilmektedir. Bunlardan sizin kullanabileceğiniz 2 seçenek vardır, Paypal ve skrill. Çok kolay bir şekilde buralardan hesap açabilir, önce Yandex Toloka hesabınızı buraya çekebilir ve ardından da paypal veya skrill hesabınızda bulunan parayı banka hesabınıza çekebilirsiniz. Bu işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir ama ortalama 1-2 hafta arasında bir zaman almaktadır.


Yandex Toloka Üyelik ve Başlangıç

5 Başvurular

Başvuru Yapmak için Tıklayınız

  • benim yandex yoloka hesabımda 2 dolar birikti dünden buyana. kaç dolar olduğunda çekim yapabiliyoruz.

  • güzel bir yöntem. dünden bu yana ara rar uğraşıyorum ve 5.50 dolar hesabımda para birikti. Herkese öneririm.

  • Yandex toloka sayesinde az da olsa günlük sigara param çıkıyor. Ama sıkılmazsanız daha da fazla kazanabiliyorsunuz. Benim torunum olduğu için gün içinde onunla uğraşıyorum ve sadece akşamları yapabiliyorum.